Lot Edice Albatros (Houby,Dějiny,Města,Zvířata) - Mapy, cestovní průvodci - bazar,výprodejProbrat.cz - prodej bazarových a výprodejových knih v lokalitě Lot Edice Albatros (Houby,Dějiny,Města,Zvířata). |
Dějiny Angoly / Dějiny Peru a Bolívie / Dějiny Libye NamibieNečtené, pevná vazba, jako nové, bez poškození. Cena knihy + 65 Kč zasilkovna. //*** • Dějiny Česka - Jan Klápště Ivan Šedivý – 200 Kč • Dějiny Angoly - Jan Klíma – 340 Kč • Dějiny Peru a Bolívie - Bohumír Roedl – 220 Kč • Dějiny Libye - Eduard Gombár – 200 Kč • Dějiny Namibie - Jan Klíma – ......Cena: 0,- Lokalita: Kroměříž
Podobná nabídka Podobná lokalita |
Velká cestovní kniha: Hrady, zámky a kláštery ČR, Města, hraNabízím knihu Velká cestovní kniha: Hrady, zámky a kláštery ČR. Pevná vazba, kniha je jako nová. Osobní odběr Štětí či možnost poslat přes Zásilkovnu. 52 nejhezčích motoristických tras, praktické informace, autoatlas - průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku Cena 250 Kč. Nabízím knihu Města, ......Cena: 0,- Lokalita: Litoměřice
Historická města Čech a MoravyProdám výpravnou publikaci o cca 40 českých a moravských městech, která sehrála roli v naší historii. Nakladatelství Readers Digest, původní cena 900 Kč. Jako nová. Osobní převzetí v Praze, případně pošlu přes Zásilkovnu....Cena: 390,- Lokalita: Praha
Šumná města (2.kniha)Brožovaná kniha autorů Lipus, Vávra, rok vydání 2003, velmi dobrý stav (včetně obalu)...Cena: 150,- Lokalita: Praha
Šumná města (3.kniha)Brožovaná kniha autorů Lipus, Vávra. Rok vydání 2008, velmi dobrý stav, včetně obalu...Cena: 150,- Lokalita: Praha
Česká městaProdám tyto knihy: Beroun,Svitavy,Slavonice,Kolín,Pardubice a brožuru Dobřív. Cena á 30.-Kč...Cena: 30,- Lokalita: Praha
Koupím starší mapy / orientační plány města PlzněKoupím starší mapy / orientační plány města Plzně vydané zejména v letech 1946-1989, případně v první polovině 20. století. Mockrát děkuji za nabídku....Cena: 0,- Lokalita: Plzeň
Kniha Ostrava SEDM STOLETÍ MĚSTANabízím krásnou knihu OSTRAVA bohatě ilustrovaná vydal národní výbor Ostrava ke 30. Výročí osvobození Sovětskou armádou. Cena 120kč + zásilkovna nebo osobní odběr...Cena: 120,- Lokalita: Opava
Hlavní města EvropyHlavní města Evropy - Evžen Škňouřil...Cena: 80,- Lokalita: Zlín
Oboustranná turistická mapa oblasti kolem města SapaProdám oboustrannou turistickou mapu oblasti kolem města Sapa (severní Vietnam) vhodnou k plánovaání výletů či přechodů okolí....Cena: 150,- Lokalita: Praha
Knihy- naše města a okolíNové, pouze jednou prohlédnuté- úklid knihovny- stěhování....Cena: 80,- Lokalita: Karlovy Vary
Města a obce Libereckého krajeZajímavosti v češtině, anglicky a německy. 230 str. Za 190,- Kč + poštovné...Cena: 190,- Lokalita: Děčín
Praha Plán MěstaHorší desky ,vazba a rohy Prodávám bez záruky Možnost osobního předání Praha nebo Zásilkovna...Cena: 30,- Lokalita: Praha
Historická města ČSSRStarší menší knížka, velmi dobrý stav. Zarážka na knihy je pouze ilustrační, není součástí nabídky. Pokud o knihu máte zájem, prosím, pište e-mail nebo volejte. Předání pouze osobně v Praze, platba při předání, poštou apod. nezasílám ani při platbě předem. Děkuji za pochopení....Cena: 50,- Lokalita: Praha
Průvodce Barcelona s podrobným plánem městaPořizovací cena 400 Kč teď za polovinu. Už nelze sehnat v knihnupectví. Paperback v průhledném obalu s mapou města. Bez poznámek jako nová. Osobní předání Rosice u Brna nebo možnost poslat zásilkovnou....Cena: 200,- Lokalita: Brno venkov
Dějiny Česka - Jan Klápště / Dějiny Bulharska - Jan RychlíkPevná vazba, jako nové, bez poškození. Cena knihy + 65 Kč zasilkovna. //*** • Dějiny Česka - Jan Klápště Ivan Šedivý – 260 Kč //*** • Dějiny Bulharska - Jan Rychlík – 320 Kč //*** • Dějiny Angoly - Jan Klíma – 350 Kč //*** • Dějiny Austrálie - Stuart Macintyre – – 320 Kč...Cena: 0,- Lokalita: Kroměříž
Dějiny Angoly - Jan Klíma / Dějiny Austrálie - Stuart MacintPevná vazba, jako nové, bez poškození. Cena knihy + 65 Kč zasilkovna. //*** • Dějiny Česka - Jan Klápště Ivan Šedivý – 260 Kč //*** • Dějiny Bulharska - Jan Rychlík – 320 Kč //*** • Dějiny Angoly - Jan Klíma – 350 Kč //*** • Dějiny Austrálie - Stuart Macintyre – – 320 Kč...Cena: 0,- Lokalita: Kroměříž
Prodám brožury z edice Poklady umění v ČecháchJindř. Šámal:Chrám sv. Cyrila a Metoděje v Karlíně. Pha 1944 O. Vaňková - Frejková: Zámek Nelahozeves. Pha 1944 Václ. Richter: Středověká Telč. Pha 1941 Cena za všechny tři kusy 100Kč...Cena: 100,- Lokalita: Brno
Kniha Adventure Motorcycling Handbook, 7. EdiceNeponičená, PC 400Kč Pište na mail...Cena: 100,- Lokalita: Rychnov nad Kněžnou
Cestování za jídlem - Mladá Fronta, Edice F.O.O.D. SpecialKnížka je nová, nečtená. Osobní předání v Praze, případně zasílání přes Zásilkovnu (doprava 65 Kč)....Cena: 90,- Lokalita: Praha
Další knihy - inzerce: Beletrie / Cizojazyčná literatura / Časopisy / Detektivky / Dětská literatura / Drama / Encyklopedie / Esoterika / Historické romány / Hobby, odborné knihy / Kuchařky / Mapy, cestovní průvodci / Počítačová literatura / Pro mládež / Romány pro ženy / Sci-fi, Fantasy / Učebnice, skripta - ZŠ / Učebnice, skripta - SŠ / Učebnice, skripta - VŠ / Učebnice, skripta - Jazykové / Zábavná / Zdravý životní styl / Ostatní seznamka na rande / seznamka / byty prodej / katalog / bazar / recepty / nemoci, léčba / odpovídat / damokles / love / knížky 2024 © Imperian Online s.r.o. Tvojeknizka.cz / Provozovatel - kontakt / Provozní podmínky |